Firma

Poznaj MILTECH

 
Począwszy od roku 2008, w którym rozpoczęliśmy swoją działalność, staramy się dostarczać polskim odbiorcom najnowsze rozwiązania w dziedzinie oświetlenia. Możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy bezpośrednim importerem wszelkiego rodzaju oświetlenia diodowego - począwszy od taśm SMD, listew, zamienników żarówek i halogenów, skończywszy na oświetleniu rastrowym oraz ulicznym.

Bezpośredni kontakt z producentami podczas wielu podróży zagranicznych gwarantuje nam dostęp do wysokiej jakości najnowocześniejszych produktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Nawiązaliśmy współpracę w zakresie tworzenia i projektowania oświetlenia. Dostarczamy tylko sprawdzone produkty.

Gwarantowane zadowolenie

Dokładamy wszelkich starań aby produkty, które trafią w Państwa ręce były doskonale wykonane i odznaczały się najlepszą jakością wykonania.
Aby potwierdzić naszą pewność, dajemy Państwu pełną 24 miesięczną gwarancję na wszystkie sprzedawane przez nas produkty.

Tylko aktualne ceny

Codziennie dopasowujemy się do ciągłych zmian na rynku oświetlenia diodowego. Dlatego nie znajdziecie Państwo cen w naszym katalogu. Dostępne są one w osobnym cenniku, który aktualizujemy gdy tylko możemy zaproponować jeszcze lepsze ceny! Aby otrzymać nasz cennik prosimy o kontakt z biurem, telefonicznie lub pod naszym adresem e-mail.

U nas zawsze lepiej

Jeśli znaleźli Państwo lepszą ofertę (na produkt tej samej jakości), prosimy o wysłanie potwierdzonej oferty. Przygotujemy indywidualny upust na dany produkt! Jeśli natomiast nie ma w naszej ofercie produktu, który Państwa interesuje, prosimy o kontakt. My postaramy się odnaleźć w ofercie naszych partnerów to czego Państwo poszukujecie.