Lampy i oprawy

przemysłowe

Odpowiednie oświetlenie przestrzeni przemysłowych wpływa na jakość i bezpieczeństwo pracy. Poznaj oprawy przemysłowe Miltech LED Lighting i oświetl magazyny, hale produkcyjne i parkingi podziemne sprawdzonym, trwałym i certyfikowanym oświetleniem LED.

Lineario Quadrato

Industrial Hermetico

Przemysłowe oprawy LED. Stosowane do oświetlenia parkingów, magazynów oraz hal produkcyjnych.

Wydajne diody LED zapewniają wysoki strumień świetlny przy małym zużyciu energii. Szczelność oprawy umożliwia jej zastosowanie w miejscach o wysokiej wilgotności i zapyleniu.

Oprawa posiada atest PZH

Funkcjonalne prawy przemysłowe LED

Oświetlenie LED znajduje swoje wykorzystanie nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale także w sektorze przemysłowym. Odpowiednio dobrane i dopasowane oprawy i lampy przemysłowe LED cechują się właściwą jakością, odpowiednią do ich zastosowania. Normy określające wymagane parametry oświetlenia przemysłowego są bardzo rygorystyczne i mają na celu zapewnienie najwyższego komfortu i bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Oświetlenie przemysłowe LED Miltech

Industrial Hermetico to produkt spełniające te wysokie wymagania. W naszej ofercie Miltech LED Lighting znajdują się lampy przemysłowe, które wykorzystują technologię LED, zapewniając odpowiednią intensywność światła oraz równomierne rozpraszanie światła w przestrzeni. W rezultacie uzyskujemy właściwy poziom natężenia oświetlenia w pomieszczeniu, mierzony w luksach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą rozwiązań oświetleniowych przemysłowych LED oferowanych przez Miltech LED Lighting.

Wysoka skuteczna świetlna i trwałość lamp przemysłowych

Oświetlenie przemysłowe LED od Miltech LED Lighting to rozwiązanie, które wyróżnia się niezwykłą energooszczędnością i wytrzymałością na ekstremalne warunki zewnętrzne. Nieustannie dążymy do zapewnienia naszym klientom lamp przemysłowych o doskonałej jakości.

Nasze oprawy, dedykowane do oświetlenia obiektów tego typu, podnoszą wydajność na zupełnie nowy poziom. Oferowane przez nas oświetlenie przemysłowe nie tylko charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i równomiernym rozproszeniem światła. Nasze oprawy są hermetyczne, posiadają wysoką klasę szczelności IP oraz są odporne na trudne warunki pracy i są przystosowane do pracy w wilgotnych i zapylonych warunkach.

Oświetlenie hal wielkopowierzchniowych

Oprawy Industrial Hermetico sprawdzą się doskonale jako oświetlenie do hal, magazynów i innych przestrzeni wielkopowierzchniowych. Dla bardziej wymagających warunków oferujemy także linię Industrial Hermetico + o podwyższonej efektywności świetlnej. Oprócz tego oprawa może dodatkowo posiadać wbudowany czujnik ruchu oraz przyłącze do beznarzędziowego podłączenia elektrycznego.

Lampy przemysłowe o szczelności IP66

Informacja „IP66” umieszczona przy oznaczeniu lampy przemysłowej świadczy o jej wysokiej klasie szczelności i hermetyczności. IP66 oznacza, że obudowa ta jest całkowicie odporna na kurz i silne strumienie wody. Taka lampa przemysłowa sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach:

  • oświetlenie do pomieszczeń o wysokiej temperaturze
  • lampy do pomieszczeń o niskiej temperaturze
  • oświetlenie do pomieszczeń o wysokiej wilgotności.

Zapytaj o dostępność:

+48 542 371 691

poniedziałek – piątek, 08:00 – 16:00

biuro@miltech.pl

Napisz do nas!