Panele LED

Panele LEDowe to nowoczesne i wysoce funkcjonalne rozwiązania oświetleniowe. Zapewniają równomierne oświetlenie, gwarantując przy tym komfort użytkowania. Dzięki szerokiemu wyborowi konfiguracji możliwe jest dopasowanie paneli LED do Twojego wnętrza. Oferujemy opcje zmiany koloru światła lub regulacji jasności, a także różne wielkości i rodzaje montażu. Poznaj panele LED Miltech LED Lighting.

Lineario Quadrato Wall

LED Panel Office Light

Oprawy typu panel LED o doskonałych parametrach. Wysoko wydajne diody SMD oraz opalizowana lub mikro- pryzmatyczna przesłona o wysokiej przepuszczalności światła zapewnia wysoki strumień świetlny i doskonałą równomierność świecenia.

Idealna do biur, sal konferencyjnych, sal lekcyjnych, supermarketów, szpitali i laboratoriów. Przeznaczona do montażu podtynkowego w sufitach modułowych, z płyt GK lub natynkowo.

Biurowe panele sufitowe LED

Technologia LED zastosowana w panelach jest trwała i odporna na wstrząsy, uderzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, panele sufitowe LED charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną, długą żywotnością oraz bogatym wyborem kolorów i kształtów.

Panele LED coraz częściej zastępują tradycyjne świetlówki i cieszą się rosnącą popularnością. Dostępne są w różnych formatach i rozmiarach, takich jak panele wpuszczane w sufit lub montowane natynkowo. Panele sufitowe LED znajdują zastosowanie głównie w przestrzeniach komercyjnych, takich jak biura, sklepy czy usługi, ale zyskują również coraz większe zastosowanie w budynkach mieszkalnych. Ich popularność rośnie ze względu na wiele korzyści, takich jak trwałość, oszczędność energii, wysoką wydajność oraz trwałość. Z tych i wielu innych względów oświetlenie panelowe LED bez wątpienia sprawdzi się w większości przestrzeni biurowych.

Panele LED wpuszczane i natynkowe

Panele ledowe to oprawy oświetleniowe wyposażone w zintegrowane źródła światła i zewnętrzne zasilacze podłączane do prądu o napięciu 230 V. Każdy panel LED zawiera wydajne diody SMD o niskim poborze energii. Paneli LED można podzielić na wpuszczane i naścienne:

  • Panele LED wpuszczane – najpopularniejszy rodzaj paneli, które można zamontować na dowolnej powierzchni sufitu. W zależności od konstrukcji panelu wpuszczanego, wyróżniamy standardowe, cienkie panele (montowane za pomocą ramki wpuszczanej) oraz panele z wbudowaną obudową. Panele wpuszczane można szybko i łatwo montować, również w sufitach z płyt gipsowo-kartonowych. Montaż odbywa się za pomocą klipsów montażowych bezpośrednio na suficie lub przez zawieszenie, co umożliwia dopasowanie wysokości źródła światła do pomieszczenia i preferencji użytkowników.
  • Panele LED natynkowe – doskonały wybór do pomieszczeń o niższej wysokości. Panele natynkowe montuje się pod tynkiem, co zapewnia jednolite i równomierne oświetlenie. Są one powszechnie stosowane w podwieszanych sufitach kasetonowych. Panele natynkowe montuje się w specjalnych oprawach o kształcie i wymiarach dostosowanych do potrzeb inwestycji.

Realizujemy także indywidualne projekty oświetlenia dostosowane do potrzeb wnętrza. Sprawdź nasze dedykowane projekty oświetlenia LED.

Wymiary paneli LED

Panele sufitowe LED charakteryzują się uniwersalnością montażu i występują w różnych kształtach i rozmiarach. Najpopularniejsze są panele kwadratowe odpowiadające wymiarom standardowych kasetonów sufitowych:

  • 595 x 595 x 62 mm – podtynkowy
  • 600 x 600 x 58 mm – natynkowy

Wymiar 60x60cm to najczęściej wybierany rozmiar pasujący do standardowych sufitów podwieszanych kasetonowych.

Montaż natynkowy to z kolei bardzo nowocześnie wyglądający sposób oświetlenia przestrzeni biurowej. Obudowa wykonana z stali malowanej proszkowo może być pomalowana na dowolny kolor RAL wybrany przez klienta, tak aby idealnie wpasować się w aranżację.

Dodatkowe funkcje paneli świetlnych LED

Panele sufitowe LED są nowoczesne i zaawansowane technologicznie, dlatego mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak sterowanie DALI, 1-10V, inna moc, inny kąt świecenia, obudowa natynkowa, a także inne dostępne temperatury barwowe: Ra/CRI>90, Ra/CRI>95, 2700-6500K (czytaj: co to jest CRI?)

Dzięki tym funkcjom można jeszcze bardziej precyzyjnie dostosować oświetlenie do indywidualnych potrzeb i aranżacji pomieszczenia. Panele ledowe z regulacją jasności i temperatury barwowej, sterowane pilotem lub aplikacją, są szczególnie odpowiednie dla nowoczesnych wnętrz.

W ofercie Miltech LED Lighting dostępne są panele LED, oferujące dekoracyjne ramki wykonane z wytrzymałej stali malowanej proszkowo oraz z przesłoną PMMA microprismatic lub PMMA opal do wyboru. Doskonale sprawdzą się w hotelach, restauracjach, sklepach, biurach, a także w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak salon, sypialnia, kuchnia czy łazienka.

Zapytaj o dostępność:

+48 542 371 691

poniedziałek – piątek, 08:00 – 16:00

biuro@miltech.pl

Napisz do nas!