Jako lider na polskim rynku oświetleniowym, oferujemy bogaty asortyment konfiguracji oświetlenia LED, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki nam, urządzisz wnętrze według najnowszych trendów, korzystając z zalet, jakie daje technologia LED.

Technologia LED – korzyści dla Twojej inwestycji

Wybierająć oświetlenie LED, inwestujesz w nowoczesność, ekonomię i ekologię. Dlaczego LED jest tak popularny? To proste:

  1. Oszczędność energii: Dioda LED zużywa do 90% mniej energii niż tradycyjne żarówki, co przekłada się na znaczne oszczędności.
  2. Ekologia: Dzięki długowieczności diod LED generujemy mniej odpadów, co ma pozytywny wpływ na środowisko. Dodatkowo, nie zawierają one rtęci, która jest szkodliwa dla środowiska.
  3. Trwałość: Dioda LED może świecić nawet do 50 000 godzin do 90% jasności początkowej, co eliminuje potrzebę ciągłego wymieniania żarówek.
  4. Natychmiastowa jasność: Dioda LED zapewnia natychmiastową, 100% jasność po włączeniu, co sprawdza się doskonale w lampach z czujnikiem ruchu, jak i innych oprawach.
  5. Różnorodność barw światła: Dzięki diodom LED możemy wybrać barwę światła, która najbardziej nam odpowiada i pasuje do charakteru danego pomieszczenia.
  6. Inteligentne oświetlenie: Nowoczesne technologie pozwalają na integrację diod LED z systemami Smart Home, co przekłada się na wygodę, komfort i bezpieczeństwo.

Jak działa dioda LED?

LED (Light Emitting Diode) to dioda emitująca światło. Wykorzystuje zjawisko elektroluminescencji do przekształcania energii elektrycznej w światło. To sprawia, że żarówki LED są wydajne energetycznie i długowieczne.Ponadto, dzięki kompaktowej konstrukcji i nie nagrzewaniu się, pozwalają na dowolne obudowy i aranżacje, co daje ogromną elastycznośc w oświetleniu przestrzeni w dedykowany sposób.

Jakie oświetlenie LED wybrać?

Przy wyborze oświetlenia LED warto uwzględnić typ pomieszczenia, w którym mają być one używane. Biorąc pod uwagę zróżnicowane potrzeby naszych klientów, w Miltech oferujemy:

Panele LED

Panele LED office light to doskonały wybór w oświetleniu biur, laboratoriów czy sal konferencyjnych. Równomiernie rozporoszone światło i estetyczna oprawa nadają wnętrzu walorów estetycznych i praktycznych. Do tego, w zależności od potrzeb, możliwy jest montaż natynkowy i podtynkowy, aby w stu procentach dopasować oświetlenie do projektu wnętrza.

Oprawy liniowe LED

Seria Lineario – Lineario Quadrato, Lineario Multino czy Lineario Shop & Office – sprawdzi się w każdej przestrzeni i wnętrzu dodając mu ponadczasowej elegancji i nowoczesnego wyglądu. Możliwość dowolnej aranżacji oraz szeroki wybór konfiguracji opraw liniowych Lineario sprawia, że stają się częstym wyborem naszych klientów.

Kinkiety LED

Aby uzupełnić oświetlenie sufitowe w sposób stylowy i praktyczny, proponujemy linię produktów Lineario Quadrato Wall. Naścienny montaż w formie kinkietu wykorzystuje powierzchnię ścienną by nadać wnętrzu trójwymiarowości. Dostępne są również niestandardowe modyfikacje tego modelu.

Oprawy downlight LED

Oferujemy także szeroki wybór opraw downlight do montażu wpuszczanego (Tobi, Celo, Flaro, Tondo, Roto) a także natynkowego (Lumo, Cubo, Stelo, Lino Aqua). Tego typu oświetlenie sufitowe sprawdza się w wielu przestrzeniach nie zabierając zbyt dużo miejsca i dokładnie doświetlając niezbędne przestrzenie. Z tej szerokiej oferty bez problemu wybierzesz oświetlenie LED o odpowiednim kącie świecenia, kącie wychylenia, a także o wysokiej klasie szczelności sprawdzającej się w wilgotnych pomieszczeniach.

Projektory szynowe LED

Projektory LED szynowe to doskonałe rozwiązanie w sklepach czy galeriach, gdzie potrzebne jest dokładne doświetlenie ekspozycji. Montaż na trójfazowych szynach i wychylna konstrukcja umożliwiają wygodne nakierowanie światła tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Oświetlenie przemysłowe LED

Oprawy Industrial Hermetico to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie na oświetlenie przestrzeni przemysłowych, a także parkingów, magazynów czy hal produkcyjnych. Wydajne diody oraz szczelna konstrukcja sprawdzają się w nawet najbardziej wymagających warunkach.

Taśmy LED

LED Strips Deluxe Series to profesjonalne liniowe źródła światła z wydajnymi diodami LED typu SMD. Nasze taśmy LED zapewniają bardzo wysoki strumień świetlny z małej mocy i gwarantują równomierność barwy światła.

Lampy LED custom

Wszystkim zainteresowanym oferujemy również dedykowane projekty oświetlenia LED dla różnych typów obiektów. To świetne rozwiązanie, jeśli szukasz indywidualnego podejścia i dedykowanego projektu dopasowanego do charakterystyki przestrzeni.

Oświetlenie LED – Miltech LED Lighting

Przejście na technologię LED to inwestycja, która przyniesie korzyści nie tylko Tobie, ale także środowisku. Zdecyduj się na zmianę i dołącz do grona zadowolonych klientów Miltech!